ד"ר נאדר בוטו

סיים את לימודי הרפואה בטורינו, איטליה, התמחה בקרדיולוגיה בישראל והשלים את התמחותו בקרדיולוגיה פולשנית בסאן-לורן, צרפת, באולטרסאונד כלילי במילנו, איטליה ובהרחבה מלעורית של עורקי התרדמה ועורקים כליתיים בפיניקס אריזונה, ארה"ב.

ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג בכיר ומצנתר במרכז הרפואי רבין מחבר רב המכר "רפואה החוש השביעי" (הוצאת "מודן"), וספר שני בישראל "רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים – מודל אינטגרטיבי לאבחון וריפוי"(הוצ' מודן).

בספרו הראשון "רפואה והחוש השביעי" חשף ד"ר בוטו, את קהל הקוראים לשיטת אבחון וטיפול חדשנית שפיתח, שקיבלה הכרה על ידי משרד הבריאות האיטלקי ונלמדת במסגרת סדנאות לרופאים,פסיכולוגים ומטפלים, בישראל ובאירופה.

בספרו השני  מציע  "תיאוריה מאחדת", המתארת את היווצרות היקום, האבולוציה והתפתחות האדם, ומשלבת בין היבטי מציאות שונים, מהעולם הגשמי-חומרי לבין מישורים רוחניים עליונים.בחלקו השני והמעשי של הספר מוגשות בפירוט כל הדרכים ליישום מודל זה. הקורא יוכל  בעזרת הספר להפוך לאחראי לבריאותו האישית, להבין את מקור הכאב הנפשי או הפיזי ולהיעזר במכלול של טיפולים, תרגילים והמלצות המוגשים בפשטות ומלווים באיורים.

הרצאה 1גוף נפש ונשמה – מודל חדש לרפואה
הרצאה 2רפואה אינטגרטיבית- רפואת העתיד

שיטת ד"ר נאדר

אין ספק בכך שבשנים האחרונות אנו עדים לשנוי מסוים בגישה למחלה. אנשים מבקשים דרכים חלופיות כדי לפתור בעיות בריאות שלא נפתרו בשיטה קונבנציונלית. מכאן, אנו עדים לפריחה של הרפואה האלטרנטיבית, המשלימה. אנשים רבים יותר פונים לטיפולים אלו, בתי חולים פותחים מחלקות לטיפולים ברפואה לא קונבנציונלית וקופות החולים מממנות טיפולים כמו אקופונקטורה, הומאופתיה, רפלקסולוגיה, ועוד. בשנים האחרונות פתח ד"ר בוטו שיטה אבחנתית וטיפולית שמתיחסת לאדם כמהות רוחנית ייחודית המורכבת מגוף,נפש ונשמה שניתן להגדירם במונחים מדעיים המתבססים על רעיונות ומונחים הקיימים בפיסיקה הקוואנטית. ייחודיות השיטה (המוצעת בספר רפואה והחוש השביעי) היא בעובדה שהיא מגדירה בצורה ברורה ומלאה את הקשר בין משבר נפשי לאיבר פגוע, בנוסף לקשירת אופן התגובה למשבר עם סוג המחלה המסוים המופיע באיבר, המשויך אנרגטית למשבר. בצורה זו, ניתן להבין את מהות המשבר על ידי התבוננות במחלה ולזהות את סוג התגובה הנאות לטיפול במשבר.

השיטה כוללת שלוש פרקטיקות אבחון ושלוש פרקטיקות טיפול הניתנות לשילוב:

אבחון:

הקוד האנושי – אבחון אישיות ואופי האדם דרך תווי הפנים.

עפעוף – איתור משברים וחסימות אנרגטיות באמצעות החוש השביעי

מדידת רמת החיוניות והרמת מתח.

טיפול: שטיפה אנרגטית (Energetic Washout)

שיטת LEEF – Fast Emotional Elaboration and Liberation

שיטת TRTT – Trans Temporal Regression Techniqueסיום התהליך הטיפולי מתרחש כאשר המטופל הגיע לרווחה, דרך השלמת תהליך של למידה מתוך המשברים, העלאת רמת החיוניות והורדת רמת המתח (נמדדות בתחילת הטיפול ובמהלכו).

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
14-28/2/2022

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

You Are The One

11-13/8 | 25-27/8
סדנת בוטיק למציאת ומימוש הייעוד שלך
מוכנים למצוא ולממש את הייעוד שלכם?

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה וקובה

15-30/12/2021
מסע לקוסטה ריקה וקובה שילוב מנצח של תרבויות עתיקות ומודרניות בהרפתקה אחת

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד