ניצן גנץ

מאז ומעולם, ברגע שיש מוסיקה ברקע הגוף שלי פשוט מגיב לקצב והתנועה מתעוררת בגוף. לא משנה באיזה מצב פיסי או רגשי אני נמצאת, משהו בי נהיה קליל, מחייך, חי…

בסוף שנת 2008 באופן מקרי התוודעתי לשיעור Nia במכון הכושר בו התאמנתי. זה היה רגע עוצמתי שצרוב בזכרוני גם היום. בבת אחת הרגשתי שוב את אותה התרגשות מפעמת בגוף, שמחה טהורה מילאה אותי וידעתי שהפעם אסור לי להרפות. שמצאתי משהו אמיתי, עוצמתי! משהו נדיר!

הרגשתי כאילו המציאו את התנועה הזו במיוחד בשבילי – תנועה שחולשת על המישורים הפיסי, רגשי ורוחני בד בבד. זה היה מעבר לריקוד. זו היתה התרוממות נפש. התנעות זרמו בגוף בצורה טבעית, אורגנית ממש, המוסיקה הייתה מדהימה, הרגשתי מחוברת לכל ומחוברת לעצמי! הקול הפנימי אמר שזה מה שעליי לעשות. קודם כל בשבילי ואח"כ בשביל כל מי שרוצה להרגיש חי ונינוח בתוך העור שלו. מאותה חופשת לידה כבר לא חזרתי לעולם הארגוני.

נרשמתי לקורס החגורה הלבנה, הקורס שהכשיר אותי להיות מורה לNia. מאז אני במסע גוף-נפש מופלא. במשך השנים המשכתי במסלול החגורות עד החגורה השחורה דאן 1 (First Degree Black Belt), למדתי הוראת פילאטיס, הנחיית קבוצות, לימודי פילוסופיה, ימימה והכשרות נוספות שתומכות בהתפתחות שלי כאדם וכמורה. אני מלמדת במסגרות שונות ומגוונות: בשיעורים קבועים בחיפה והסביבה, בסדנאות ובסופי השבוע, בפסטיבלים וכנסים בארץ ובעולם.

אני מודה בכל יום מחדש על השימחה שהתנועה הביאה לחיי ועל האפשרות לחלוק את החוויה הזו עם האנשים הנפלאים שאני פוגשת בדרך.

שלא יגמר לעולם…

הסדנאות של ניצן גנץ

ניה היא – בריאות דרך תנועה. ניה הוא ריקוד המכוון להקשבה, גילוי עצמי ושחרור של הגוף, מאפשר להתחבר לתחושות הגוף במישור הפיסי והתודעתי-פנימי ומאפשר ליצור דרך של ריפוי דרך תנועה והנאה.

ניה מוכרת כיום בעולם כשיטה בטוחה בתחום סיבולת לב-ריאה. ניה מציעה שילוב מרתק לאימון הגוף והנפש, בהיותה שיטה דינמית מאוד בד בבד עם הנאה גדולה והתבוננות עמוקה פנימה.

ניה הוא ריקוד המכוון להקשבה, גילוי עצמי ושחרור של הגוף, הניה מאפשרת לנו להתחבר לחלק הראשוני בנו שרוצה לזוז, ליהנות, לפתח את הכושר ולחוות יצירתיות. ניה מאפשר לנו ללמוד לרקוד.

ניה מתאימה לכל אדם שאוהב לנוע ולרקוד, ללא קשר למין או נסיון קודם בתחום הריקוד.

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
13-26/4/2022 – פסח

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

7-23.4.22 (פסח)  |  1-17.10.22 (סוכות)
מסע שהוא שילוב נופים פלאיים, חוויות מרגשות, וגם (הכי חשוב!), תובנות חזקות על עצמך ועל המשך הדרך.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

פסטיבל נומיינד פרוים

17-19/3/2022
3 ימים של חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד