בן ואפרת

נשמות תאומות, זוג לחיים, מנהיגים, מנחים, מורים, מרצים, מאפשרים, חברים, אוהבים…

שנינו באים מהעולמות המאד מעשיים, ארציים, "רגליים על הקרקע", של המדעים והפיננסים. שנינו עבדנו בעבודות מקצועיות שקיימו אותנו, אך חשנו שמשהו חסר לנו שם. היה חסר לנו אותו דבר מיוחד שאברהם מאסלו קרא לו "הגשמה עצמית" (Self Actualization).

חשנו שאנו יכולים לתרום הרבה יותר לחייהם של אנשים.לפני שנים, כאשר החלנו לפסוע במסלול המשותף שלנו גילינו שאנשים ממש נמשכו אלינו כמגנט. הם היו ממש עוצרים שיחה או עיסוק, ובאים אלינו לקבל חיבוק, עצה, תמיכה או מילה מעודדת.
כפי שציין סטיבן קובי בהרגל השמיני – הקשבנו לקולנו הפנימי ובצעד נועז ואמיץ – שינינו את מהלך חיינו!

מומחים למערכות זוגיות ויחסים, מיניות והתפתחות אישית. מרצים, מובילי דרך. מנחי טנטרה ותיקים ומנוסים. זוג לחיים ולאהבה. בעלי ניסיון רב וייחודיות בעבודה תהליכית עם מי שחווים קשיים בתקשורת בין אישית, פגיעה מינית, סגירות מינית, ניתוק מהנשיות או מחסור במגע ואהבה.

סדנאות של בן ואפרת

♦ Tantra For Dummies – כל מה שלא ידעתם על טנטרה ולא העזתם לשאול (או לא היה את מי). כל מה שרציתם לחוות ולא העזתם (או לא היה איפה). טנטרה זה לא מה שחשבתם וגם לא מה שהשכן מלמעלה סיפר לכם. בואו ללמוד ולחוות תורת חיים מדהימה שמלמדת להגיע להארה דרך חגיגת החיים. סדנה להכי מתחילים שיש. מתאימה לכווווולם.

♦ טקס איחוד מקודש – טקס עומק טנטרי של איחוד מקודש בין בני הזוג. מסע מיוחד מהאני הפרטי האלוהי המקודש אל בן/בת הזוג כאל/אלה. מסע שמכוון לפתוח את הגוף לזרימת האנרגיה ואת הלב למלאות באהבה טהורה שאינה תלויה בדבר, ואז, ליצירת סינרגיה של עוצמה ואהבה בתוך הזוג.

טלפון: 054-4655868
אימייל: לחץ כאן
כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד ים המלח

3 ימים חלומיים לחוף ים המלח – מעל 55 סדנאות ופעילויות – במלון הוד ים המלח
7-9 בינואר

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול למקסיקו וקובה

מסע למקסיקו וקובה שילוב מנצח של תרבויות עתיקות ומודרניות בהרפתקה אחת

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

עוד מורים מצוות נומיינד

גלילה לראש העמוד