סלבי גנלדמן

ילידת ברזיל, מנחה מוסמכת ומנהלת בית ספר להכשרת מנחי ביודנסה בארץ. ביודנסה מאפשרת לי להעניק שמחת חיים ולהפיץ אהבה לאנושות.

הביודנסה נוצרה בצ'ילה בשנות ה -60 על ידי רולנדו טורו ז"ל, והיא שיטה ייחודית של התפתחות אנושית דרך המוסיקה, התנועה ומפגשים קבוצתיים. השיטה מטפלת בתחלואי העידן המודרני: סטרס ומתח, דיכאון, חרדות ובעיות נפשיות מכל הסוגים. היא שיטה המעוררת את החיוניות ושמחת החיים, שיטה נפלאה לחיבור בין בני אנוש בדרך טבעית ומהנה. ביודנסה מחזקת את הזהות של האדם ומפתחת את הפוטנציאלים הגנטיים הטבועים בו. ביודנסה מאפשרת מפגש אנושי, עדין, מתחשב ויוצרת מרחב של שלום.

שיטת הביודנסה מיועדת לנשים וגברים מכל הגילאים.
הביודנסה מפגישה אותנו עם עוצמתנו הפנימית, עם יופיו של האחר, עם החיים!

סילבי גנדלמן, היא מנהלת בית ספר להכשרת מנחי ביודנסה בישראל, מנחה דידקטית מוסמכת ומאפשרת ביודנסה מטעם הארגון בינלאומי לביודנסה, מומחית בעבודה עם קהל רחב (המונים), קבוצות מעורבות, ילדים ובני נוער, נשים, אנשים עם צרכים מיוחדים או עם בעיות נפשיות.

סדנאות של סלבי גנדלמן

ביודנסה – שיטה המעצימה את הפוטנציאל האנושי שבנו. הביודנסה מביאה אינטגרציה מושלמת בין 3 עולמות: המוזיקה, התנועה והקבוצה. הביודנסה מחזקת את היכולת לבטא בדרך הוליסטית את הקשר עם עצמנו ועם רגשותינו. הביודנסה מאפשרת לנו להעמיק את הקשרים עם אחרים ועם הטבע, ולבטא את הרגשות האלה בדרך שבה נחווה משמעות אמיתית. בכל רגע ורגע. הביודנסה פתוחה לכל המינים והגילאים ואין צורך לדעת לרקוד, העיקר שתבואו ותרקדו את מי שאתם באותו רגע באופן מלא משמעות.

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
13-26/4/2022 – פסח

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

7-23.4.22 (פסח)  |  1-17.10.22 (סוכות)
מסע שהוא שילוב נופים פלאיים, חוויות מרגשות, וגם (הכי חשוב!), תובנות חזקות על עצמך ועל המשך הדרך.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

פסטיבל נומיינד פרוים

17-19/3/2022
3 ימים של חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד