יגאל קוטין

נטורופת מטפל איורוודי והרבליסט קליני. מרצה בכיר במכללת רידמן

מטפל איורוודי, נטורופת והרבליסט קליני. מתמחה בניקוי הגוף מרעלים, מטפל ומרפא, מלווה תהליכי שינוי לאורח חיים בריא ותזונה מיטיבה למעלה 10 שנים.

הקים את מגמת האיורוודה במכללת רידמן ומרכז המגמה במשך מספר שנים, מרצה בכיר במגמת הנטורפתיה במכללת רידמן במגוון תחומים: צמחי מרפא, תזונה, ניקוי רעלים ועוד. שותף בצוות המקצועי בחברת “ברא צמחים”.

משלב בתהליך הטיפולי מגוון שיטות שונות: אבחון אירידיאולוגי, אבחון לשון ודופק, פרחי באך, שיטות תרפיה נפשית, יוגה תרפיה ועוד. תהליך הריפוי החל מהתנסות אישית וכיום אחרי ניסיון רב ברור לי יכולתו המדהימה של הגוף לרפא עצמו ולאזן עצמו בצורה מדהימה. הגוף שואף לאיזון ובריאות באם מאפשרים לו את התנאים הטובים ביותר. , את חיי אני מקדיש לחקר ולימוד הבריאות ומנגד חוסר האיזון. אני מטפל ומדריך אנשים ומלמד אחרים כיצד לאפשר לגופם את התנאים האידאלים לריפוי, בתזונה, באורח חיים, בגוף ובנפש.

סדנאות של יגאל קוטין

♦ צמחי עוצמה – "הסודות" – של עולם הצמחים לצמחי מרפא מיוחדים המשמשים לחיזוק האנרגיה החיונית של גופינו, לחיזוק מערכת החיסון, לחיזוק און מיני, יכולת חשיבה וזיכרון.

♦ תהליכי ניקוי רעלים קיצוניים – ישנם שיטות רבות לניקוי רעלים. בינן שיטות קיצוניות. החל מצום מלא וצום מיצים ועד חוקנים שונים מעולם הרפואה ההודית ותהליכי ניקוי יוגיים שונים.

♦ שיפור חיי המין – האם ישנה אפשרות לשפר את חיי המין באמצעים טבעיים. ישנם סדנאות וטיפולים רבים לשיפור חיי המין, אך האם התזונה שלנו תומכת בזה? האם אנו יכולים להשתמש בצמחי מרפא, תוספי תזונה, מזונות על לשפר את הביצועיים בחיי המין! התשובה היא כן! ישנם שיטות רבות לשיפור האון המיני!

טלפון: 0523237775
אימייל: לחץ כאן
כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד – חיים בריא

3 ימים שהם חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן – 45 סדנאות עם 24 מורים מהטובים שיש – מוזיקה, תנועה, סדנאות תזונה ובריאות יחד עם מתחם טיפולים מפנק 
21-23 במאי

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297752
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה

מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
בחופשת הקיץ
03.08.2020 – 21.7.2020 | 14 יום 

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297756
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי. דווקא בטיול קצר יותר, בהנחיה, עם צוות שמכיר היטב את התחושות שלך ויקנה לך את הביטחון תקבל העצמה וחיבור עם הודו, לעתים יותר מאשר תרמילאי שנשאר בה לחודשים ארוכים.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297754
לתוכניה
לחץ כאן

עוד מורים מצוות נומיינד

גלילה לראש העמוד