אופיר עקיבא

אופיר עקיבא, בן הנגב,  מורה דרך, מדריך הישרדות  מדברית בשילוב רוח ושטח.
אופיר עקיבא, בן הנגב,  מורה דרך, מדריך הישרדות  מדברית בשילוב רוח ושטח אקדמאי במנהל עסקים ותיירות, מאמן אישי מוסמך, רס"ן (מיל) קצין חילוץ והצלה.

יוזם מסעות  ופרויקטים מיוחדים לאחדות, יצא חי ממסע גמלים בסהרה הטוניסאית בזמן המהומות, מנחה סדנאות למצוינות מגאונות הטבע והמקורות.

סדנאות של אופיר עקיבא

הלביאה שבך – מיצוי העוצמה הנשית הטבעית שלך בדרך להגשמת מטרותייך. סדנה המשלבת את גאוניות הטבע ונותנת כלים מעשיים לבניית הצלחה. חיבור היכולות היחודיות לנשים, עם התכונות המיוחדות לך באופן אישי במיקוד להגדרת והשגת המטרות שלך. הרבה הומור, התנסות וידע התורם להגשמתך כי עכשיו תורך.

♦ הכי טוב בדרך…" (הרצאת הדגל) חוויה מעשירה, מרתקת ומהנה, החושפת את מודל הערך והדרך להצלחה בשילוב דוגמאות מעולם הטבע והמקורות. ניתן להזמין סדנת שטח המשלבת תרגול, הליכה בטבע ותכנים מרתקים. או כהרצאה פעילה הנותנת כלים מעשיים במגוון נושאים לחיים טובים יותר:

הערכה עצמית, ערכים, הערך העליון והיעוד שלך
הצבת יעדים, צעדים בדרך, ניהול משברים
התנהגות בעלי חיים בטבע ומה אנו לומדים מהם
דמויות תנכיות כהשראה לדרכי פעולה
כלים לפיתוח אישי ועסקי

טלפון: 052-3575312
אימייל: לחץ כאן
כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד – חיים בריא

3 ימים שהם חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן – 45 סדנאות עם 24 מורים מהטובים שיש – מוזיקה, תנועה, סדנאות תזונה ובריאות יחד עם מתחם טיפולים מפנק 
21-23 במאי

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297752
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה

מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
בחופשת הקיץ
03.08.2020 – 21.7.2020 | 14 יום 

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297756
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי. דווקא בטיול קצר יותר, בהנחיה, עם צוות שמכיר היטב את התחושות שלך ויקנה לך את הביטחון תקבל העצמה וחיבור עם הודו, לעתים יותר מאשר תרמילאי שנשאר בה לחודשים ארוכים.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297754
לתוכניה
לחץ כאן

עוד מורים מצוות נומיינד

גלילה לראש העמוד