שיעורי ניה

יום: שבת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

שיעור ניה כפול (שעתיים) בכל שבת ראשונה בחודש עם ניצן גנץ בחיפה

שבת הוא יום שבו הזמן נע בקצב אחר.

מאפשר להתרווח, להתמתח, לקחת נשימה ארוכה. מזמינה אותך בשבת לשיעור כפול בו יהיה לנו זמן- זמן להתענג על כל שלב ושלב בשיעור, לחגוג אותו, לעוף איתו… אותו מבנה מנצח של שיעור, רק יותר עמוק, יותר עשיר, יותר נושם.

מוזמנת להגיע מקרוב, מרחוק, מוזמנת להגיע גם אם הגעת לשיעור או שניים במהלך השבוע וגם אם לא הגעת מעולם- השיעור הזה הוא חווית ניה שעומדת בזכות עצמה.

וכמובן גברים מוזמנים גם, הכי כיף כשאתם באים (-:
בהרשמה מראש

מנחה:

ניצן גנץ

כל חיי אהבתי לרקוד.

מאז ומעולם, ברגע שיש מוסיקה ברקע הגוף שלי פשוט מגיב לקצב והתנועה מתעוררת בגוף. לא משנה באיזה מצב פיסי או רגשי אני נמצאת, משהו בי נהיה קליל, מחייך, חי…

בהיותי ילדה ובהמשך כנערה, התנסיתי ורקדתי מגוון רחב של סגנונות מחול: בלט קלסי ומודרני כמובן, ג'אז, פלמנקו, סטפס, קרקטר… על אף שמאוד אהבתי לרקוד, לא הייתי אף פעם מהרקדניות הבולטות במבין הבנות- לא הייתי ב(תת) משקל הנכון, לא היה לי מספיק "פויינט" ולא ממש הצלחתי להיכנס לתבנית הנוקשה של הריקוד הקלסי. כך עם השנים הריקוד פינה מקומו למסלול חיים "בטוח" יותר (לפחות כך חשבתי). למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית, התחתנתי, ילדתי שני בנים אהובים ועסקתי במשאבי אנוש בחברות היי-טק. נכנסתי למירוץ החיים והריקוד הפך למשהו משני למדי בחיי, לזכרון של חלום ילדות בלתי ממומש.

בסוף שנת 2008 באופן מקרי התוודעתי לשיעור Nia במכון הכושר בו התאמנתי. זה היה רגע עוצמתי שצרוב בזכרוני גם היום. בבת אחת הרגשתי שוב את אותה התרגשות מפעמת בגוף, שמחה טהורה מילאה אותי וידעתי שהפעם אסור לי להרפות. שמצאתי משהו אמיתי, עוצמתי! משהו נדיר! הרגשתי כאילו המציאו את התנועה הזו במיוחד בשבילי – תנועה שחולשת על המישורים הפיסי, רגשי ורוחני בד בבד. זה היה מעבר לריקוד. זו היתה התרוממות נפש. התנעות זרמו בגוף בצורה טבעית, אורגנית ממש, המוסיקה הייתה מדהימה, הרגשתי מחוברת לכל ומחוברת לעצמי! הקול הפנימי אמר שזה מה שעליי לעשות. קודם כל בשבילי ואח"כ בשביל כל מי שרוצה להרגיש חי ונינוח בתוך העור שלו. מאותה חופשת לידה כבר לא חזרתי לעולם הארגוני. נרשמתי לקורס החגורה הלבנה, הקורס שהכשיר אותי להיות מורה לNia. מאז אני במסע גוף-נפש מופלא. במשך השנים המשכתי במסלול החגורות עד החגורה השחורה דאן 1 (First Degree Black Belt), למדתי הוראת פילאטיס, הנחיית קבוצות,  לימודי פילוסופיה, ימימה והכשרות נוספות שתומכות בהתפתחות שלי כאדם וכמורה. אני מלמדת במסגרות שונות ומגוונות: בשיעורים קבועים בחיפה והסביבה, בסדנאות ובסופי השבוע, בפסטיבלים וכנסים בארץ ובעולם.

אני מודה בכל יום מחדש על השימחה שהתנועה הביאה לחיי ועל האפשרות לחלוק את החוויה הזו עם האנשים הנפלאים שאני פוגשת בדרך.

שלא יגמר לעולם…

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד ים המלח

3 ימים חלומיים לחוף ים המלח – מעל 55 סדנאות ופעילויות – במלון הוד ים המלח
7-9 בינואר

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297752
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה

מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
בחופשת הקיץ
03.08.2020 – 21.7.2020 | 14 יום 

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297756
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי. דווקא בטיול קצר יותר, בהנחיה, עם צוות שמכיר היטב את התחושות שלך ויקנה לך את הביטחון תקבל העצמה וחיבור עם הודו, לעתים יותר מאשר תרמילאי שנשאר בה לחודשים ארוכים.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297754
לתוכניה
לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

טיול להודו
24/9 – 11/10

18 יום, חצי פנסיון                                          $3,990
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

קוסטה ריקה – מסע לגן עדן
23/7/2020 – 3/8/2020
14 יום, חצי פנסיון                                          $3,990
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

פסטיבל נומיינד ים המלח
7-9/1/2021
3 ימים, חצי פנסיון                                       1,645
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

גלילה לראש העמוד