קורס להכשרת מרפאים בתקשור

התחלה: 19/01/2020 9:00 am

יום: ב'

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

קבלו מסרים מהמדריכים הרוחניים שלכם וריפוי על ידי ישויות אור

מהו תקשור ומיהם המדריכים הרוחניים ?
תקשור היא היכולת ליצור קשר עם מדריכים רוחניים, לשם קבלת הכוונה רוחנית. למדריכים הרוחניים שלנו, המלווים אותנו מן המימד הרוחני יש את כל התשובות שאנחנו זקוקים להן, והם ישמחו לחלוק אותן עימנו ,אם רק ניפתח את ערוצי התקשורת הרוחניים שלנו!

באמצעות פיתוח יכולות התקשור שלכם תוכלו לקבל תשובות בכל תחום: קריירה, זוגיות, ילדים ומשפחה, התפתחות רוחנית ואישית, מצב כלכלי ואפשרויות עתידיות. יותר מכך, באמצעות הכלים רבי העוצמה שמציע התקשור – תוכלו גם לרפא את עצמכם, לעזור לקרובי משפחה וחברים, ובהמשך גם למטופלים שלכם.

כולנו נולדנו עם היכולת לתקשר, אך היא הודחקה עם השנים!
כילדים, המדריכים הרוחניים שלנו הופיעו בפנינו בדמותם של "חברים דמיוניים", אך כשהגענו לבית ספר דרשו מאיתנו להתמקד בדברים שניתן להוכיח על סמך עובדות. כך נטשנו את המדריכים הרוחניים שלנו והיכולת לתקשר עימם. אך היכולת שלנו לא נעלמה. היא רק ירדה לתת מודע, שם היא ממתינה שנגלה אותה מחדש. אחד החוקים הרוחניים הבסיסיים הוא שדברים לא קורים סתם. אם אתם קוראים שורות אלה, יתכן שהמדריכים שלכם הם הם שכיוונו אתכם לכאן מתוך תקוה שתוכלו לחזור ולתקשר עימם.
אפשר שברגע זה ממש הם מתבוננים עליכם מן המימד הרוחני, וממתינים בהתרגשות לרגע בו תיפתחו לקבל מהם את המסרים שהם מבקשים להעביר לכם, מסרים שיעצימו את חייכם במגוון דרכים.

כשנפתחים למימד הרוחני חשוב שתודרכו על ידי מורה מנוסה
תקשור מאפשר לנו לפתוח את העין השלישית כדי להעשיר ולהעצים את חיינו, ולעזור גם לאחרים לשפר את חייהם. עם זאת, יותר מאשר בתחומי לימוד אחרים חשוב שתהליך הלימוד של תקשור יונחה באופן אחראי על ידי מורה בעל ידע ונסיון. היות והתחום הרוחני פרוץ ולא מוסדר, בררו מראש אצל מי אתם עתידים ללמוד, כדי לוודא שאתם בידיים אמינות וטובות.

באמצעות לימוד, כל אחד יכול לפתח את יכולת התקשור הגלומה בו
לקורס תקשור שלנו מגיעים גם אנשים ללא ידע או נסיון קודם המבקשים ללמוד תיקשור, וגם אנשים שמרגישים שהיכולת קיימת בהם אך לא יודעים כיצד לשלוט בה ולזמן אותה לפי רצונם (לדוגמא, לרבים מאיתנו קורה שאנחנו חושבים על מישהו והוא לפתע מתקשר, אך אנחנו לא יודעים איך לגרום לחוויות דומות לקרות לפי הזמנה). קורס תקשור יאפשר לכם לעורר את היכולות הגלומות בנו ו"להפעיל" אותן בכל זמן שאתם או אנשים קרובים לכם זקוקים לתשובות.

בסיום הקורס תדעו לקבל תשובות מהמדריכים הרוחניים, שיעזרו לכם ולקרוביכם להתמודד טוב יותר בכל תחומי החיים כשתסיימו אצלנו קורס תקשור תוכלו לעזור לעצמכם ולאחרים להיות מוכנים טוב יותר לאתגרי החיים. כשיהיו לכם שאלות הנוגעות לעצמכם או לאחרים, תוכלו לפנות אל המדריכים ולקבל תשובות מה נכון לעשות. תרגישו שאתם מבינים טוב יותר לשם מה הגעתם לעולם, מה תפקידכם ויעודכם כאן, וכיצד אתם יכולים לממש את הפוטנציאל האישי שלכם. תוכלו גם להאיר את דרכם של אחרים, שיבינו בעזרתכם מה נכון להם לעשות בתחום האישי והמקצועי. יתכן אפילו שחלקכם תרצו להפוך את התקשור למקצוע שלכם!

מנחה:

דר' ירון זפרן

דר´ ירון זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח כבר מעל 30 שנים. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. מורה רוחני בכיר, ממבשרי הרוחניות בישראל, הנחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע.

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל חיים בריא

במהלך הכנס תפגשו את עולמות – ניקוי הרעלים, בישול בריא, פעילויות דינמיות, קוסמטיקה טבעית, רפואה סינית, הרזיה, תוספי תזונה, צמחונות וטבעונות, שייקים בריאים, מוצרי בריאות, טיולי טבע, פעילויות תנועה ומוזיקה, מתחם טיפולים מפנק, סאונה ובריכה מחוממת
21-23 במאי

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297752
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה

מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
11.2.2020 – 24.2.2020 | 14 יום 

מסע מדוייק לאחר ניסיון של שנים – חופשה יחד עם טיולים ואטרקציות וחופי ים מדהימים. בשילוב מנצח של תהליכים עוצמתיים וקבוצה של אנשים איכותיים.
מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244115
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי. דווקא בטיול קצר יותר, בהנחיה, עם צוות שמכיר היטב את התחושות שלך ויקנה לך את הביטחון תקבל העצמה וחיבור עם הודו, לעתים יותר מאשר תרמילאי שנשאר בה לחודשים ארוכים.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297754
לתוכניה
לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

טיול להודו
24/9 – 11/10

18 יום, חצי פנסיון                                          $3,990
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

קוסטה ריקה – מסע לגן עדן
11-24/2/2020
14 יום, חצי פנסיון                                          $3,890
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

פסטיבל חיים בריא
21-23/5/2020
3 ימים, חצי פנסיון                                       1,495
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

גלילה לראש העמוד