תפריט
תפריט

ניקוי רעלים מהגוף

התחלה: 04/03/2020 5:00 pm

סיום: 19/03/2020 6:00 pm

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

סדנת ניקוי רעלים (צום מיצים), עם שלמה דהרמה, במלון בבית אורן. בסדנה אנו שותים שייקים, מיצים ומזונות על המנקזים רעלים ומזינים את גופנו. בשילוב עם שיעורי תנועה, תרגילי ריכוז, הרצאות תזונה, סדנאות נשימה ועוד

מהי שיטת MDT?
שיטת MDT, כשמה כן היא: שיטת טיפול רב מימדית (פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני), המשלבת טכניקות שונות ועושה שימוש בתפיסות מודרניות של העידן החדש, בשילוב עם טכניקות מעולם הריפוי המסורתי העתיק.

את השיטה פיתח שלמה דהרמה, בעקבות 25 שנות נסיון בתחום והינה ייחודית לסדנאות הניקוי מבית BodyFlow.

בשיטת MDT אנו עובדים למעשה על ארבעת המימדים בהם אנו חיים:

במימד הפיזי – צום מיצים – החזרת החיות והחיוניות של הגוף, ע"י טיהור עמוק של מערכת העיכול והמערכת ההורמונלית (ניקוי הגוף מרעלים, עד לרמת התא והרקמות), תרגול פעילות גופנית ותרגילים מיוחדים, אשר פותחים את הגוף ומחזקים את שרירי הליבה.

במימד הרגשי – למידה ותרגול של שחרור מתחים וכעסים, אשר משפיעים לרעה על איכות החיים, ע"י שיטות תרפיה שונות ("ריברסינג", NLP, רפואת דופק טיבטית ועוד…)

במימד המנטלי – ידע והבנה אודות מהו אורח חיים בריא ומלא; מהי חיים בריאים, מהי תזונה נכונה ואיך אפשר להפוך אותה לדרך חיים.

ברמה הרוחנית – תהליך הניקוי הינו הליך סינרגטי מובהק. על סך חלקיו, התהליך מביא אותנו למצב שלם, של רגיעה עמוקה, שלוות נפש ופתיחות בין אדם לעצמו ובין אדם לחבריו.

הסדנה כוללת:

הסדנה היא כרטיס הכניסה שלכם למסגרת קבועה של אורח חיים בריא ומלא בחיוניות, קלילות ומודעות נוכחת לגוף הפיזי והמנטלי שלכם.

צום מיצים– המבוסס על שייקים ומיצים, המכילים מחוללי ניקוי טבעיים, צמחי מרפא ומזונות על ומטרתו היא פירוק רעלים מהגוף (כולל "פלאק"), ברמה העמוקה ביותר.

תרגול בתנועה – סדנאות יוגה, מפגשי בוקר הכוללים ריקוד, תרגילי כח, נשימות, מתיחות ושחרור.

סדנאות עבודה אנרגטית – תרגול עבודה קולית, ריכוז, הילינג ו-NLP.

סדנת "ריברסינג" – ריפוי באמצעות טכניקה של נשימה מעגלית-מודעת, המאפשרת הרפיה פיזית ומחשבתית ופתיחה של חסימות רגשיות ואנרגטיות.

"סווט-לודג'" – טקס הזעה אינדיאני, המאפשר העמקה אל תוך התהליך אותו אנו מבקשים לעצמנו והשלת הקליפות המיותרות שעוטפות אותנו.

סדנת שוקולד ומזונות על – סדנה בה נלמד מהם מזונות העל, כיצד הם תורמים ומה מומלץ לעשות איתם. נלמד ונתנסה בהכנת שוקולד חי אמיתי (RAW) ובריא, בהכנה ביתית.

הרצאות מרתקות – המשלבות מצגות, סודות, אגדות וידע אינפורמטיבי ומקנות הבנה ברורה ומעשית ביחס לחשיבותו של אורח חיים בריא בשגרת היומיום.

מנחה:

שלמה דהרמה

שלמה דהרמה, מאסטר ומומחה בינלאומי בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות (CLEANSE), פורץ דרך, ממציא ומפתח שיטות טיהור חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי.

לימודיו אצל מורים שונים וניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים, ברחבי העולם, הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום. במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים Bodyflow  עד לנוסחא מדויקת, בדוקה, מבוקרת, בטוחה ובריאה.

האירועים הקרובים שלנו

טיול למקסיקו וקובה

חופשה יחד עם טיולים ואטרקציות ותרבויות חדשות
16.1.2020 – 31.1.2020 | 16 יום 

מסע למקסיקו וקובה שילוב מנצח של תרבויות עתיקות ומודרניות בהרפתקה אחת – מריקודי הסלסה והסיגרים הקובניים – פסיפס צבעוני, שמח, עם ריחות וטעמים בלתי נשכחים
מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244115
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה

מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
11.2.2020 – 24.2.2020 | 14 יום 

מסע מדוייק לאחר ניסיון של שנים – חופשה יחד עם טיולים ואטרקציות וחופי ים מדהימים. בשילוב מנצח של תהליכים עוצמתיים וקבוצה של אנשים איכותיים.
מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244115
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לפרו בפסח

טיול עומק לפרו בפסח – אטרקציות ותרבויות חדשות
1.4.2020 – 16.4.2020 | 16 יום 

פרו היא גן עדן למטיילים, מהמקומות המושלמים בעולם, בין פסגות לנהרות, פרו מספקת את המקומות היפים ביותר בעולם – והכל אפוף במסתורין מושך ובלתי נגמר.
מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244115
לתוכניה
לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

מקסיקו וקובה
16-31/1/2020
16 יום, חצי פנסיון                                          $5,590
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

קוסטה ריקה – מסע לגן עדן
11-24/2/2020
14 יום, חצי פנסיון                                          $3,890
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

פרו – בחופשת פסח
1-16/04/2020 – פסח
16 יום, חצי פנסיון                                          $5,790
באישור מיידי
מחיר לאדם בהרכב 2 מבוגרים               

גלילה לראש העמוד