שלמה דהרמה

שלמה דהרמה, מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי.
בעל 26 שהות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין) רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

לימודיו אצל מורים שונים וניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים, ברחבי העולם, הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום. במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים MDT עד לנוסחה מדויקת, בדוקה, מבוקרת, בטוחה ובריאה שבה משתמשים כיום בסדנאות BODYFLOW.

בשנת 2003, עבר להתגורר בכפר האקולוגי "פאצ'ה מאמא", אשר בקוסטה ריקה; שם הקים את מרכז הניקוי (אשר קיים בה עד היום), שהיה מבוסס על סמך ניסיונו הרב בקליניקה. בזמן הזה פיתח שלמה את טכניקת ה-MDT, שמטרתה הייתה ליצור סינרגיה של מספר טכניקות רוחניות ומודרניות, על מנת להביא אנשים לחוויות אותן חווה בעצמו: "מניסיוני, הבנתי שהטכניקות הישנות של מודעות (ויפאסנה, יוגה, אירוודה וכו'), לא הספיקו לאדם המודרני, שמוחו עסוק בהרבה צרות ומחשבות ולכן האמנתי שאם אצור שילוב בין טכניקות ישנות למודרניות, אפשר יהיה להגיע בזמן קצר, לשינוי עמוק, אשר מספיק כדי להתוות שביל בדרך חיים חדשה לחלוטין, גם עבור אנשים שלא התנסו אף פעם בדברים כאלה."

סדנאות של שלמה דהרמה

ניקוי רעלים מהגוף הרצאה מרתקת על המזון ומרכיביו כגורם מרכזי ביצירת מחלות בגופנו. כיצד בעזרת תזונה, אנו יכולים להוביל לריפוי מוחלט. נבין מהם הם הרעלים המצטברים בגוף כתוצאה מתזונה לקויה וחוסר מודעות במשך שנות קיומנו.

♦ תוספי תזונה אסהי, נוני, קקאו חי, מאקה וספירולינה… נעים להכיר! 🙂 אלו הם רק חלק מ"מזונות העל", רובם פרות אקזוטים, שורשים ואצות העשירים בערכים תזונתיים (מינרלים, ויטמינים וחלבונים) מתעכלים ונספגים מהר בגוף. ולכן עקב צריכתם היומית הגוף מתחזק והרגשה של חיות וערנות מצטרפת לחיי היום יום. קל טעים ומחיה… תגידו אתם, מה צריך יותר? בסדנה נפרט על תכונותיהם וכיצד הם משפיעים על מערכות שונות בגוף. כמו כן, נסביר איך אפשר לשלבם בחיי היום יום בצורה טעימה פשוטה וקלה.

♦ תהיה הרופא של עצמך – העולם המודרני, המדע ואורח החיים שאליו הורגלנו מאז היותנו ילדים טבע בנו את התפיסה (השגויה) כי מלבד רופא, תרופות ומרפאות אין בידינו כלים בהם אנו יכולים לעשות שימוש כדי לעזור לעצמנו בעת מחלה, לא כל שכן לשפר את מצבנו הבריאותי בזמן אמת או כאמצעי מניעה. כאשר מתעוררת בעיה רפואית, התפיסה המותנית שלנו היא כי רק רופא ותרופות יכולים לסייע בידינו להירפא, כאשר למעשה במקרים רבים תרופות מרשם אותם רושם לנו הרופא מסייעות רק בשיכוך הכאב או גורמות לביטול הופעת הסימפטומים. אין זה אומר כי אנו נרפאים, נהפוך הוא, בסדנה מיוחדת זו נכיר, נלמד ונתרגל חשיבה אינטואיטיבית טבעית להכרת הגוף שלנו והתהליכים המתחוללים בתוכו. נערוך היכרות עם הצמחים שגדלים מסביבנו, תוספים וכל מה שעומד לרשותנו כדי להפוך להיות רופאים לעצמנו. Be Your Own Doctor זו לא סיסמא, זו אפשרות זמינה ופשוטה עבורנו לקחת אחריות על הבריאות שלנו ושל הקרובים אלינו.

♦ Morning bliss בוקר אושר – מדיטציה אקטיבית המשלבת ריקוד, נשימות, יוגה ,תרגילי פילטיס וטכניקות רגיעה המאפשרות פתיחה אופטמילית של זרימה לכל תא ותא בגוף. המדיטציה שמה דגש על החיבור בין תודעה לגוף, הגברת המודעות לדרך שבה אנו מתפקדים עם גופנו, ומביאה לתוצאות מהירות של גוף חזק , גמיש ורגוע

טלפון: 050-4743428
אימייל: לחץ כאן
כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
13-26/4/2022 – פסח

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

7-23.4.22 (פסח)  |  1-17.10.22 (סוכות)
מסע שהוא שילוב נופים פלאיים, חוויות מרגשות, וגם (הכי חשוב!), תובנות חזקות על עצמך ועל המשך הדרך.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

פסטיבל נומיינד פרוים

17-19/3/2022
3 ימים של חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד