רפיק ידידיה - ורותי פריש

מורה למדיטציה, מוסמך בשיטת 12 הצעדים. גמול מאלכוהול, ניקוטין, קנאביס, גלוטן, פורנו.

רפיק ידידיה – מורה למדיטציה, מוסמך בשיטת 12 הצעדים. גמול מאלכוהול, ניקוטין, קנאביס, גלוטן, פורנו.

במשך שנים החשקים שלי ניהלו אותי. הבעיה עיקרית היו הסיגריות (2 קופסאות ביום). ואז שמעתי רעיון רוחני שאם אצליח לאהוב את "המעשן", הוא יסכים ללכת. ניסיתי לעשות איתו הסכם, קצר מועד, והצליח לי. וכך עשיתי עם הרבה חלקי נפש מזיקים שפעלו מתוכי. את השיטה הזו הבאתי גם להרגלים מיטיבים. מתוך דיאלוג עם האני הדחיין או העצלן, הצלחתי להביא את עצמי לאמץ תרגול בוקר יומי, ללמוד שחיה, להתמיד באימונים, לאכול בריא ."

רותי פריש – מורה בכירה ליוגה, מדיטציה והתמקדות (focusing). בת 43, בת זוג לידידיה ואמא לתיאה ואינדי. מתרגלת יוגה משנת 2000(בגלגול הזה) ומלמדת משנת 2006. את קורס המורים הראשון סיימתי בצ'נדרה יוגה אצל לורן אוחיון והמשכתי ללמוד מאז אצל אובי ליפשיץ, דר' גיל זולברג, אלכס ולילה פוינט, מירה ארצי פדן ועוד רבים וטובים. בנוסף, למדתי ותרגלתי גם בהודו(sheshadri-mysore) ובניו יורק (jivamukti, yoga mandali ) ולפני שנתיים סיימתי את YogaAnatomy.net Principlesשל לסלי קמנהוף מניו יורק.

אני רואה ביוגה דרך חיים המשלבת בתוכה מודעות לתנועה, לנשימה, לתזונה, לאהבה, למיניות ולמצב הנפשי. שיעורי היוגה של רותי משלבים אלמנטים של תנועה ונשימה יחד עם שהות נוחה וארוכה בתנוחות. באמצעות הבנה אנטומית של המתרחש בגוף אנחנו מעמיקים את הקשר עם חלקיו השונים ועם התחושות העולות במהלך התרגול.

סדנאות של רפיק ידידיה - ורותי פריש

♦ שנוי הרגלים – שינוי חיים – אם אתם שוקלים להוריד הרגל מזיק או מהרהרים על הוספת הרגל מיטיב בואו לשמוע סיפורים משיטת קשת האש. ניקוטין, גלוטן, רשתות חברתיות, קנביס, פורנו, סוכר.

במשך שנים אני עוזר לאנשים להתגבר על תאוות, ולטפח בריאות וחופש פנימי. והכל מתמקד בלקיחת אחריות על ההרגלים שלנו.

* האישה שלא רצתה לעשות שיווק לעסק* הגבר שלא רצה באמת להרזות
* האישה שבחרה גברים שלא רצו אותה* הגבר שרצה להוריד פורנו* הגבר שלא ידע להתחיל עם הנשים,

רוב האנשים לא יודעים שהסיבה שיש לנו הרגלים מזיקים שלא עוזבים היא: שההרגלים המזיקים שלנו עוזרים לנו להימנע מלראות משהו שאנחנו לא רוצים לראות. למשל כאבים נפשים, שיעמום, חרדת נטישה, יאוש, תחושת כישלון, ועוד…

לכל אחד יש איזה כאב נפשי שיושב מתחת להתמכרות. הבריחה להרגל המזיק מטשטש את הכאב הנפשי לרגע, זה פלסטר זמני שלא מרפא את הכאב. ועד מהרה צריך שוב להשתמש. ושוב.
שיטת קשת האש מציעה לקחת אתגר של 20 יום, לתקופה קצרה, להפסיק את ההרגל המזיק, להרים את הפלסטר ולהביט בפצע רק בכדי להבין מה יושב שם ולמה.

♦ אינטימי liveרפיק ורותי בערב על אינטימיות סקס ואהבה שבו נקריא זה לזו טקסטים קצרים ממיטב המורים: דיידה, אושו, אסתר פרל, בארי לונג, מאנטק צ'יה ועוד.  בין לבין נחלוק איתכם תובנות וסיפורים מדרכנו בעולם הטנטרה והזוגיות הרוחנית. הרעיון המדליק הוא שאנחנו לא מגלים אחד לשניה מהם הקטעים שאנחנו בוחרים. זה יקרה בלייב, מולכם הקהל, בערב עצמו.

♦ מפגש טנטרי זוגי – כשאנחנו מרגישים סיפוק ונחת בקשר הזוגי יש לנו אנרגיות לכבוש את העולם. כשרואים אותנו ומקשיבים לנו אנחנו פורחים וזורחים את האור שלנו. במפגש ממוקד של שעתיים תקבלו כלים פרקטיים שאפשר לקחת הביתה לחיי היומיום,תלמדו דרכים לשמר את אש התשוקה וליצור מרחב אינטימי ארוטי לאורך השנים. עם רפיק ורותי.

טלפון: 054-656-0900

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
13-26/4/2022 – פסח

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

7-23.4.22 (פסח)  |  1-17.10.22 (סוכות)
מסע שהוא שילוב נופים פלאיים, חוויות מרגשות, וגם (הכי חשוב!), תובנות חזקות על עצמך ועל המשך הדרך.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

פסטיבל נומיינד פרוים

17-19/3/2022
3 ימים של חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד