קרני צור

אסטרולוגית יחודית והוליסטית השואפת לחיבור אמיתי בין בני האדם לכוכבים. מפתחת את שיטת "האסטרולוגיה החדשה" שעיקרה עבודה עם אסטרולוגיה מדוייקת אסטרונומית וכוונון למסעו הרוחני של האדם.

בעלת המכון לאסטרולוגיה הוליסטית ובית ספר לאסטרולוגיה און-ליין. יוצרת הקלפים האסטרולוגיים הנפוצים בעולם ומתורגמים ל 8 שפות, וכותבת הספר "Stories of Ancient Astrology". קרני אסטרולוגית מאז שנת 2000. מייעצת על פי המפה האסטרולוגית ומסייעת למאות אנשים בחיבור ליעודם הכוכבי. קרני מנחה מזה שנים רבות סדנאות אסטרולוגיה חווייתיות בארץ ובעולם: ארה"ב, אנגליה, הולנד, איטליה, טורקיה ועוד. קרני גרה במעלה צביה שבגליל, נשואה ואמא לשניים.

סדנאות של קרני צור

להיות כוכב – כוכבי השמיים – אורם מאיר למרחוק, יש בהם כוח עצום ובלתי מתכלה, והם רבי השפעה. כיצד אני אוכל להפוך לכוכב מאיר? בחיי? בהשפעה שלי על סביבתי? מהו באמת כוכב ומהו מסע ההתפתחות הנדרש על מנת להפוך להיות בעצמנו כוכבים רבי עוצמה? סדנה משמעותית לחיים, חווייתית ועוצמתית לגילוי ושחרור היכולות הטבעיות שהופכות כל אחד להיות כוכב, יחיד ומיוחד.

וונוס ומארס והריקוד המיוחד שלהם – מה קורה כשהכוח הנשי והכוח הגברי נפגשים? בשמיים? בעולם? במסתורין שבין הגבר לאישה? בתוכנו אנו? מסע קסום של הבנה כיצד הכוחות השמימיים פועלים בתוכנו ובחיינו. תהליך הכולל תיאטרון, מוסיקה ותנועה, דרכו נתחבר למקור הכוח הנשי, מקור הכוח הגברי והאנרגיה העצומה הגלומה בחיבור בין השניים. מוזמנים להביא כלי נגינה אם יש.

טלפון:  054-4777279
אימייל: לחץ כאן
כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד – חיים בריא

3 ימים שהם חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן – 45 סדנאות עם 24 מורים מהטובים שיש – מוזיקה, תנועה, סדנאות תזונה ובריאות יחד עם מתחם טיפולים מפנק 
21-23 במאי

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297752
לתוכניה
לחץ כאן

טיול לקוסטה ריקה

מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
בחופשת הקיץ
03.08.2020 – 21.7.2020 | 14 יום 

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297756
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי. דווקא בטיול קצר יותר, בהנחיה, עם צוות שמכיר היטב את התחושות שלך ויקנה לך את הביטחון תקבל העצמה וחיבור עם הודו, לעתים יותר מאשר תרמילאי שנשאר בה לחודשים ארוכים.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 077-7297754
לתוכניה
לחץ כאן

עוד מורים מצוות נומיינד

גלילה לראש העמוד