ציפי שחרור

משוררת, סופרת מנחת סדנאות ומנטורית מרתקת ‏ואיכותית. פרסמה 37 ספרים, מתוכם ספרי שירה, ספרי פרוזה ‏וספרי ילדים ונוער.

ציפי שחרור, משוררת, סופרת מנחת סדנאות ומנטורית מרתקת ‏ואיכותית. פרסמה 37 ספרים, מתוכם ספרי שירה, ספרי פרוזה ‏וספרי ילדים ונוער. שימשה במשך כעשור עורכת כתב העת ‏‏"מאזנים", מטעם אגודת הסופרים. ציפי שחרור זוכת פרס ראש ‏הממשלה (פעמיים), פרס אקו"ם, פרס חומסקי ופרס קוגל ‏לספרות יפה ועוד .‏

הסדנאות של ציפי שחרור

שיריפוי – כוחה המרפא של השירה – לא חייבים להיות משוררים וסופרים  כדי לכתוב. כל אחד יכול ליצור. באמצעות שיריפוי-  כתיבה תרפואטית  פעילה, מרתקת ומונחית.

מה בסדנא ? נכיר את כוחה המרפא של הכתיבה האינטואיטיבית, ככלי מרפא לגוף ולנפש, נתרגל כתיבה חופשית משחררת, כתיבת התת מודע, כתיבת זכרונות ותיעוד שהנפש והלב חפצים לספר, כתיבה מדיטטיבית באמצעות דמיון מודרך, כתיבה  מונחית, כתיבה כמנגנון וכדרך אל תוך  עולמנו הפנימי, תרגום מילולי לחוויה אישית, הדיאלוג הפנימי והדרך להפוך חוויות אינטמיות לסיפור/שיר, הכתיבה כטרנספורמציה וכוחם המאגי של המילים להפוך שלילה לחיוב ועוד.

♦ הסופר שבפנים – סדנת הסיפור הקצר עם הסופרת ציפי שחרור – כל אדם הינו  אוסף של סיפורים מהלך ולכל אדם הסיפור  הפרטי שלו, אבל מילים כלואות זקוקות לחופש, מתן חופש ומעוף למילה הנכתבת ההופכים את אירועי החיים והדמיון לסיפורים. הסדנה לכתיבה יוצרת מנחה את המשתתף בה צעד אחר צעד לתוך נבכי הכתיבה, ובאווירה חוויתית ומיוחדת מפגישה אותו עם היוצר החבוי בו ועם הסופר שבפנים.

♦ הסדנא לכתיבת שירהבסדנה נקרא ונשמע יצירות של המשתתפים הנכתבים במהלך הסדנא, תוך התייחסות ומעורבות  פעילה של המנחה והמשתתפים.

בסדנא נקרא משיריהם של  משוררים ישראלים אהובים. הסדנה מלווה בהדגמות, תרגולי שירה וכתיבה מונחת, במהלכה  עולים אופני כתיבה שימושים לשוניים, אמנות הצמצום, עוצמה פואטית ועוד.

בסדנא טעימות  וטיפים לכתיבה מתמשכת ולהוצאה לאור של ספר הראשון (למתעניינים ).

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
13-26/4/2022 – פסח

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

7-23.4.22 (פסח)  |  1-17.10.22 (סוכות)
מסע שהוא שילוב נופים פלאיים, חוויות מרגשות, וגם (הכי חשוב!), תובנות חזקות על עצמך ועל המשך הדרך.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

פסטיבל נומיינד פרוים

17-19/3/2022
3 ימים של חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד