ניסים אמון

מאסטר זן בעל הסמכה מיפן, מפתח שיטת הטרילותרפיה, מנחה קורסים וסדנאות בארץ ובעולם

מאסטר זן בעל הסמכה מיפן, מפתח שיטת הטרילותרפיה, מנחה קורסים וסדנאות בארץ ובעולם, סדנאות סוף שבוע ברחבי הארץ והעולם בנושא "סוד האושר הפנימי", המדגישות את האפשרות להיות מאושרים באמצעות השיח הטרילותרפי בין הראש, הרגש והאני האמיתי הקיים בתוכנו. בנוסף פרסם ניסים מספר ספרים בעברית ובאנגלית, ביניהם "חכמת המזרח", "סוד האושר הפנימי" ותרגום ל"ספר הטאו".

סדנאות של ניסים אמון

♦ ברוכים הבאים לעידן החדש – מורי הניו אייג' בעולם מבשרים על הגעתו של עידן הדלי.
לפי חובבי האסטרונומיה ואנשי האסטרולוגיה, כל 26000 שנים משלימה הקונסטלציה הכוכבית מעגל שלם, והחוזים בכוכבים חילקו אותו לשנים עשר פרקים, כלומר כל 2170 שנה מתחילה חפיפה בין העידן שיוצא והעידן שנכנס.

הבשורות של אנשי המיסטיקה הן שאנו נמצאים כעת, עם הקורונה והכל, בתוך דרמה עולמית גדולה כאשר מצד אחד מובילי עידן הדגים שעוזב מנסים בכל כוחם להיאחז בשליטה בסדר הישן, בעוד כוחות העידן החדש נוכחים כבר בעולם. מלחמת הטיטנים של המזלות מתרחשת, ואנחנו בעיצומה.

ניסים אמון יספר לנו על מה מדברים היום מורי העולם, על השינוי הגדול הצפוי לנו, כי ישראל היא מעצמה רוחנית, וחשוב שכולנו נשמע על מה מדובר

♦ לפרוס כנפיים ולעוף – ניסים אמון ירצה במהלך הפסטיבל על הביטחון העצמי והאומץ ליזום דברים חדשים. מה מגביל אותנו מבפנים, ואיך עוברים דרך קירות האישיות? בדרכו המיוחדת מציע ניסים אמון דרכים חדשות להעצמה אישית, וליצירת מרחב חיים נכון.

♦ ניהול זמן ומחשבות לחיים בריאים – המשאבים שלנו מוגבלים, והנכס הכי יקר שיש לנו הוא הזמן, אבל הזמן הוא חמקמק, וכשהוא רוכב על מחשבות של העבר, או עתיד, אנו מאבדים את היכולת להפוך אותו לכלי עבודה העוזר לנו להגשים את מטרותינו ולחיות חיים בריאים

כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד ים המלח

3 ימים חלומיים לחוף ים המלח – מעל 55 סדנאות ופעילויות – במלון הוד ים המלח
7-9 בינואר

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול למקסיקו וקובה

מסע למקסיקו וקובה שילוב מנצח של תרבויות עתיקות ומודרניות בהרפתקה אחת

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

עוד מורים מצוות נומיינד

גלילה לראש העמוד