נטע-לי זמיר

בעלת תואר MA בהתפתחות הילד (אוניברסיטת חיפה), פיזיותרפיסטית התפתחותית, בוגרת לימודי שמאניזם ורפואה אינדיאנית,

בעלת תואר MA בהתפתחות הילד (אוניברסיטת חיפה), פיזיותרפיסטית התפתחותית, בוגרת לימודי שמאניזם ורפואה אינדיאנית, ולימודי שמאניזם נשי וטקסי נשים. מנחת סדנאות שמשלבות תנועה, מודעות, חיבור בין אנשים ומפגש עמוק עם עצמנו, בשלהי הכשרה בלימודי הנחיית ביודנסה. נעה בעולם בתנועה מתמדת, חוקרת התקשרות ויחסים (עוסקת בטיפול בתחום האוטיזם), ומאמינה שדרך מפגש אנושי אנו בוראים מציאות טובה יותר לנו ולסביבתנו. הכשרות נוספות: מנחה סדנאות הורים וילדים, קורסי עיסוי תינוקות (דרך העמותה הבינלאומית לעיסוי תינוקות IAIM)

סדנאות של נטע-לי זמיר

♦ לאכול להתפלל לאהוב – הסוד למערכות יחסים בריאות ותשוקתיות. תאטרון יחסים ופסיכודרמה ודינמיקה קבוצתית של כאן ועכשיו משולבת למידה של חוכמת הטבע ליחסים בריאים ותשוקתיים.

♦ מסע בתנועה דרך האלמנטים – בסדנה זו נפגוש את ארבעת היסודות בתוכנו, ניתן להם ביטוי דרך תנועה, ריקוד וקול. נאפשר למוזיקה להחיות אותם במרחב, ביחד ולחוד, וניצור תנועה הרמונית שתיקח אותנו עמוק פנימה. ניתן לאוויר להדליק בנו את הניצוץ, לאש הפנימית להוביל אותנו להגשים את מה שלא העזנו לחלום, נתחבר אל המים הפנימיים ונפתח מחסומים, ונרגיש את האדמה כבית פנימי וכקרקע יציבה תחת רגלינו.

♦ אהבה בדרך הטבע ומסע בתנועהמה המשמעות של להיות אדם טבעי? איך זה מרגיש להיות מחובר, תשוקתי ופועם ? נפעיל את כל החושים השותפים ליצירת חיינו ונתחבר לחוכמה העתיקה של הטבע (אדמה, מים, אויר, אש), היכונו למסע מוסיקלי דינאמי מחבר, מרגש ומעמיק שיפגיש אותנו עם הטבעי בתוכנו. בסדנא נחווה חקירה יצירתית משולבת תנועה וריקוד, אימפרוביזציה, פסיכודרמה וחוכמת המקורות. בהנחיית: שי משיח ונטעלי זמיר.

♦ תנועה בוראת מציאות – סדנה בתנועה ללא מילים, בו ניטע זרע כוונה באדמה, ודרך הזנה, ליטוף, מגע, עזרה הדדית ואהבה, ננוע לעבר בריאת מציאות חיינו. תדמיינו לרגע מה אם נוכל להיות הזרע? הכוונה? החלום? לרקוד את עצמנו בעוצמה ובתשוקה? נראה לנגד עינינו את מציאות חיינו כפי שנרצה לחיות אותה. ובתהליך נטיעה באדמה משתחררת אנרגיה, שתלווה אותנו במסע, בקצב אישי,דרך מפגשים עם עצמי ועם האחר.

טלפון: 054-460-5913

האירועים הקרובים שלנו

טיול לקוסטה ריקה

14 ימים חלומיים  – מסע לגן עדן נופים, נהרות, ג'ונגלים טבע פראי
13-26/4/2022 – פסח

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

7-23.4.22 (פסח)  |  1-17.10.22 (סוכות)
מסע שהוא שילוב נופים פלאיים, חוויות מרגשות, וגם (הכי חשוב!), תובנות חזקות על עצמך ועל המשך הדרך.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

פסטיבל נומיינד פרוים

17-19/3/2022
3 ימים של חגיגה לגוף ולנשמה במלון נווה אילן

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

גלילה לראש העמוד