אור קורן

מורה ומאסטר מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג, מטפל בכיר בשיאצו ורפואה סינית עתיקה,

מורה ומאסטר מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג, מטפל בכיר בשיאצו ורפואה סינית עתיקה, ביורגונומי, איזון השדה האלקטרומגנטי EMF, אומן צ'י קונג וקונג פו, מפתח דרך ההקשבה הקוונטית, מנחה קונסטלציה משפחתית, מורה בבית ספר הבינלאומי לשמאניזם מיני (ISTA)

בשנת 2000 דרכי הובילה אותי למנזר בסין בו חייתי והתאמנתי מדי יום. שם במנזר, בגובה 2300 מטר, ללא חשמל, אבל עם שפע של מי נביעה זורמים, זכיתי בהזדמנות להביא לידי ביטוי את היכולות שלי כמרפא – בטיפול ועזרה שנתבקשתי לתת למקומיים וביכולת שלי לרפא את עצמי – פיזית ומנטאלית. עם זאת, עזבתי את המנזר כי משהו הרגיש חסר והיה לי צורך בעוד כלים לעבודה עם הגוף והתודעה. לימים נבנתה דרך המשלבת גם את עבודת העומק עם רגשות ועם האנרגיה המינית.

לאורך השנים מאז חזרתי מהמנזר למדתי, התנסיתי ואספתי כלים רבים. הפרקטיקה שלי אינה טכניקה מסוימת או שיטה, כי אם האינטגרציה הכנה והעמוקה של דברים מהותיים שהפנמתי מכל דרך בה הלכתי, בתהליך שמעשיר ומעמיק עם השנים, כאשר במרכזה מהות הנמצאת בלב כל השיטות והתורות, מהות המלמדת איך להקשיב לעומק, לעבוד עם הרגשות, עם הגוף, עם האנרגיה המינית, עם השדה האנרגטי והתודעה, עם הריק והלא נודע. מתוך ההקשבה נקבל תמיד את ההדרכה לגבי מה חי ורוצה לבוא לביטוי, ריפוי ושינוי בזמן הווה.

כיום אני מוביל סדנאות ומסעות עומק בארץ ובעולם בדרך אותנטית ומעצימה, המכוונת לריפוי, העצמה וצמיחה על מנת ליצור חיים מלאים, מוגשמים ובעלי משמעות

סדנאות של אור קורן

♦ אינטימיות וביטחון – בואו לחוות כיצד ליצור מרחב של אינטימיות וביטחון נתנסה בתהליך חוויתי במפגש של נוכחות ומגע היוצר אמון נלמד אינטימיות של הלב דרך סוגי המגע שונים ונעצים את האהבה בתוכנו.

♦ לתקשר את הילד הפנימי – כיצד להיפגש עם הילד הפנימי שבי? כיצד לקבל מסרים מעצימים והכוונה פנימית ממנו? מה תפקידו בחיי? הילד הפנימי שבנו הוא החיבור לעוצמה הפנימית שבנו.

♦ ארבעת הארכיטיפים שבלב – מהם הארכיטיפים של האיכויות הזכריות והנקביות בתוכנו. מה נותן לנו המפגש איתם? ארכיטיפים הם יסודות הנפש הקיימים בתת מודע של האנושות. הם מניעים אותנו באופן לא מודע כל עוד לא נפגוש אותם הכרת ארבעת הארכיטיפים שבלב ועבודה איתם היא כלי רב עוצמה שנותן לנו את הכלים ללכת במסע האישי שלנו, תוך גילוי העוצמות והעומקים שבנו. לכל ארכיטיפ יש חלק משלו במשחק החיים, ולכל ארכיטיפ יש שיעור התפתחותי אישי עבורנו.

טלפון: 054-4993777
אימייל: לחץ כאן
כתובת אתר: לחץ כאן

האירועים הקרובים שלנו

פסטיבל נומיינד ים המלח

3 ימים חלומיים לחוף ים המלח – מעל 55 סדנאות ופעילויות – במלון הוד ים המלח
7-9 בינואר

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול למקסיקו וקובה

מסע למקסיקו וקובה שילוב מנצח של תרבויות עתיקות ומודרניות בהרפתקה אחת

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

טיול להודו – אופטימיות קוסמית

הטיול הזה מיועד בעיקר למי שאין לו את הפריבילגיה לצאת למספר חודשים להודו בתור תרמילאי.

מרכז ההזמנות פתוח 24/7: 058-6244117
לתוכניה
לחץ כאן

עוד מורים מצוות נומיינד

גלילה לראש העמוד